ساخت مولتی مدیا با نرم افزار AutoPlay Media Studio

AutoPlay Media Studio

AutoPlay Media Studio

بسیاری از شرکتها برای ساخت سی دی های برنامه یا بازی خود نیاز به تهیه یک اتوران مناسب برای اجرا خودکار در هنگام قرار دادن سی دی نرم افزار در داخل درایو دارند و نرم افزارهای متعددی نیز به منظور تامین این هدف ارائه شده اند. اما یکی از آنها بسیار معروف و قدرتمند با قابلیتهای حرفه ای فراوان می باشد که پاسخگوی نیازهای بسیاری از کاربران در زمینه ساخت اتوران می باشد.

قابلیتهای کلیدی نرم افزار  AutoPlay Media Studio 8.0.2.0 :

حتما بسیار دیده اید که سی دی به صورت اتوران اجرا شود. در واقع شرکتهای بزرگ برنامه نویسی زمانی که می خواهند محصول نهایی خود را که می تواند از قبیل نرم افزار و یا بازی باشد وارد بازار کنند، آن را بر روی یک دیسک فشرده رایت می کنند و برای اینکه در هنگام اجرای سی دی توجه کاربر را به محصول خود جلب کنند، آن را به صورت اتوران بر روی دیسک رایت می کنند که علاوه بر زیبایی، با استفاده از این کار می توانند تبلیغاتی را برای سایر محصولات خود رغم بزنند. گاهی اوقات نیاز است تا مجموعه ای از نرم افزارها را به صورت اتوران بر روی دیسک رایت کنیم در این مواقع داشتن نرم افزاری که بتواند اینکار را انجام دهد ضروری است.

نرم افزار AutoPlay Media Studio یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای ساخت اتوران در جهان به شمار میرود که شما با استفاده از آن به راحتی می توانید اتورانهای بسیار زیبایی را برای بازی و برنامه های مورد نظرتان بسازید. در این نرم افزار تمامی ابزارهای اتوران سازی در اختیار کاربر قرار داده شده است تا از هر جهت او را به سایر نرم افزارهای اتوران سازی بی نیاز سازد. علاوه بر این در این نرم افزار نمونه های آماده ی بسیار زیادی از اتوران ها با موضوعات مختلف وجود دارد و نیازی نیست که شما برای ساخت یک اتوران کار را از صفر شروع کنید. بلکه با انتخاب هر کدام از نمونه های آماده و ویرایش قسمتهای مورد نظر آن، می توانید در سریعترین زمان ممکن اتورانی زیبا را بر روی دیسک ایجاد کنید. همچنین در این برنامه اشکال مختلف اتوران سازی نظیر منوها، دکمه ها، شکلکها و غیره در رنگهاع متنوع در اختیار شما قرار داده شده است و فقط کافیست هر کدام از آنها با یک کشیدن و رها کردنِ ساده وارد صفحه ی اصلی کنید و سپس ویرایشهای لازم را بر روی آن انجام دهید.

برخی از امکانات این نرم افزار:
 • نیاز نداشتن به هیچ گونه مهارت در برنامه نویسی برای ایجاد پروژه خود
 • داشتن چندین نمونه ی آماده و از پیش ساخته شده.
 • استفاده از موضوعات مختلف تنها با کشیدن و رها کردن آنها.
 • امکان نمایش اتوران ساخته شده قبل از رایت بر روی دیسک.
 • امکان ویرایش و ایجاد تغییرات دلخواه در نمونه های آماده

تبدیل تمامی فیلم ها به فرمت Video Dvd با نرم افزار Convert X to DVD

Convert X to DVD

Convert X to DVD

نرم افزار کاربردی که توسط آن به راحتی می توانید فایل های ویدئویی خود را تبدیل به فرمت Video DVD نموده و همان موقع آن را بر روی دی وی دی رایت کنید. با کمک نرم افزار Convert X to DVD شما قادرید تنها با چند کلیک از فیلم های مورد علاقه خود نسخه پشتیبان  تهیه کرده و آن را بروی هرگونه دستگاه پخش DVD اجرا نمایید. نرم افزار VSO Convert X to DVD قادر است اکثر فرمتهای رایج مانندAVI & Mpeg, Mpeg, Mpeg۴, MP۴, VOB, WMV, DV را به DVD تبدیل کند. نرم افزار Convert X to DVD برای تبدیل  فایلهای AVI نیازی به نصب DIVX CODEC ندارد و خود نرم افزار این CODEC را  نصب میکند. از دیگر مزایای این نرم افزار قابلیت تنظیم  وضوح تصویر می باشد که میتواند به صورت خودکار یا دستی مطابق فایل اصلی  تنظیم شود، نرم افزار با فرمتهای PAL و NTSC سازگار بوده و در هنگام تبدیل  کلیه تنظیمات مربوط به کنترل صدا، ساخت منوی فیلم و غیره را در اختیار کاربر  قرار می دهد. همچنین این نرم افزار قدرتمند از فایل های زیرنویس نیز پشتیبانی می کند.

قابلیت های نرم افزار VSO Convert X to DVD
 • پشتیبانی از فرمتهای ویدیویی Convert AVI, Mpeg, Mpeg۴, DivX, Xvid, MOV,  WMV, WMV HD, DV, MKV, DVD و …
 • پشتیبانی از فرمتهای صوتی AC۳, DTS, PCM,  OGG, MP۳ و …
 • توانایی قرار دادن زیرنویس با پسوند SRT ،.SUB/IDX  ،.SSA. به همراه انتخاب رنگ، فونت و حالات نوشتار
 • امکان انتخاب نوع  فرمت NTSC, PAL, یا automatic و PULL-DOWN
 • توانایی انتخاب نوع نمایش  تصویر Widescreen, Full screen یا خودکار
 • نمایش سریع جهت چک کردن و  تصحیح اشتباهات
 • ذخیره ساختار DVD تبدیل شده بروی هارد یا رایت آن بروی  DVD
 • موتور رایت قدرتمند و قابل اطمینان با پشتیبانی از سایر فرمت های DVD
 • تنظیمات قابل تغییر برای  کاربران حرفه ای
 • قابلیت تنظیم سرعت و کیفیت تبدیل
 • قابلیت تنظیم نوع کنترل منوی DVD
 • ویرایش منوی DVD شامل پشت زمینه، رنگ، فونت و …

به کمک این ابزار شما می توانید فایل های تصویری خود از قبیل فیلم های سینمایی، ویدیوهای دوربین های فیلم برداری دیجیتال خود و غیره را به دی وی دی تبدیل کرده و بصورت رایت شده بر روی دی وی دی در اختیار دیگران قرار دهید. این نرم افزار از انواع فرمت های ویدیویی مانند Avi , Divx , WMV , RM و.. پشتیبانی می کند. از ویژگی های مهم نرم افزار Convert X to DVD قابلیت چسباندن انواع زیر نویس به ویدئو و رایت آسان آن، طراحی منو برای DVD و محیط کاری بسیار ساده و روان آن میباشد .

با این برنامه می توانید فرمت های رایج ویدئویی نظیر MPEG, AVI, MP4, WMV را به دی وی دی تبدیل کنید. از قابلیت های دیگر این برنامه می توان به قابلیت تنظیم وضوح تصویر برای ویدئوها و پشتیبانی از فایل های زیرنویس اشاره کرد.