چاپ روی سی دی و چاپ روی دی وی دی

چاپ روی سی دی
چاپ سی دی
چاپ دی وی دی
چاپ روی دی وی دی
چاپ CD
چاپ DVD

چاپ فتوگلاسه کاور روی قاب دی وی دی

چاپ فتوگلاسه کاور روی قاب دی وی دی

تفاوت چاپ لیبل سی دی و چاپ مستقیم روی سی دی یا دی وی دی چیست؟

در گذشته کاغذ پشت چسب دار را به شکل دایره و به اندازه ی سی دی نیم تیغ می زدند و بعد طرح مورد نظر را بر روی آن چاپ می کردند. سپس لیبل پشت چسب دار را بر روی سی دی و به صورت دستی می چسباندند. ممکن بود لیبل دقیق بر روی سی دی و جای مناسب چسبیده نشود و در هنگام اجرا شدن داخل سی دی پلیر، دیر لود شود.

امروزه دیگر بوسیله دستگاه مخصوص، چاپ دیجیتال بصورت مستقیم بر روی سی دی و دی وی دی پرینتیبل انجام می شود. این نوع دستگاه معمولا بطور همزمان بر روی ۱۰ تا ۱۲ عدد سی دی چاپ میزند. بطوری که بعد از چند لحظه، چاپ خشک شده و قابل استفاده می باشد.

رایت کردن اطلاعات بر روی دی وی دی و یا سی دی به روش داپلیکیتور انجام می شود. به این صورت که با یک داپلیکیتور بطور همزمان ۱۱ عدد رایت در مدت زمان ۲ تا ۱۰ دقیقه انجام می شود.

چاپ و رایت سی دی و دی وی دی چه کاربردهایی دارد؟

با توجه به اینکه امروزه آموزش مدارس و دانشگاه ها و موسسات فرهنگی بصورت غیر حضوری رایج شده، اساتید آموزشگاه ها تمایل دارند که مطالب آموزشی خود را در قالب فیلم آموزشی یا فایلهای PDF و غیره بر روی دی وی دی و یا سی دی چاپ و رایت می کنند و در قالب پکیج های آموزشی به دانش آموزان و دانشجویان خود ارائه می دهند.

با این روش هم در وقت معلمان صرفه جویی می شود و هم اینکه دانش آموزان می توانند چندین بار مبحث آموزشی را دوره ببینند و یادگیری آنها بهتر انجام می شود.

از لحاظ هزینه نیز، این روش بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت می باشد.

تاریخ بروز رسانی

۱۳۹۷/۱۱/۱۸

قیمت چاپ و رایت CD و DVD چاپ سینا

از ۲۰۰۰ عدد و بیشتراز ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ عدداز ۱۰۰ تا ۵۰۰ عدداز ۵۰ تا ۱۰۰ عددزمان تحویل
چاپ + رایت + CD گرید Aیک روز کاری
چاپ + رایت + DVD بینگو تایوانیک روز کاری
چاپ + رایت + DVD ایرانی گرید A پلاسیک روز کاری
توجه

در صورتی که سفارش شما رایت نداشته باشد، هزینه آن از لیست قیمت کسر خواهد شد.